Zažite horor na vlastnej koži v šialenom filme The Darkest Nothing: Paraphrenia

Zažite horor na vlastnej koži v šialenom filme The Darkest Nothing: Paraphrenia 1 youtu.be MAODRIbOl9A 22 1 the darkest nothing

Psychologický teror priamo na webe.

V Horormagórii sme už písali o niekoľkých filmoch, ktoré sa inšpirovali temnou náturou deep webu. Filmová séria The Darkest Nothing to však posunie na level, ktorého šialenosti budete svedkom v prvom samostatnom filme The Darkest Nothing: Paraphrenia.

V Paraphrenii spoznáme komplikovanú osobnosť psychiatra Williama “Neurona”, ktorý vytvoril historicky prvú skutočnú Red Room. Red Room je desivý koncept web show, v ktorej sa milí internetoví používatelia môžu zúčastniť týrania, vrážd a iných ilegálnych praktík.

William Neuron však svoju červenú miestnosť využíva pre svoje mierne choré akademické účely, spočívajúce v hľadaní esencie temnej stránky ľudskej mysle.

Prvou pacientkou bude hororovými filmami a morbídnosťou posadnutá Judy, ktorá okrem toho trpí zvláštnou psychickou poruchou zodpovednou za nemožnosť odlíšiť realitu od fikcie. Judy sa rozhodne nenachádza v stabilnom mentálnom stave. Stala sa svedkom samovraždy svojho kamaráta a zažila bizarný intenzívny sexuálny vzťah so svojou dlho nevidenou kamarátkou Jessicou.

William pomocou projekcie, dobrovoľníkov a teroru uvedie Judy do sveta novej, šialenej a ilegálnej psychoterapie. Proti Judy využije jej lásku k hororu, krvi a morbídnosti, zatiaľčo to budú môcť všetci sledovať na webe. Pre Judy je už bez toho nemožné odlíšiť realitu od fikcie, čo s ňou spravia autentické hororové zážitky? Ide Williamovi o odpovede na nezodpovedané otázky psychológie alebo je za jeho zvláštnymi praktikami niečo iné?

The Darkest Nothing: Paraphrenia je od režiséra Filipa Halo a zahrali si v ňom Vanessa Barre, Filip Halo, Kristina Kostiv, Ulrich Günther, Paul Hantzsch, Daniel Brach, Piet Baltissen a Jose Hidalgo.

The Darkest Nothing: Paraphrenia je z produkcie Incubofilms a vyjde 1. marca tohto roku.

Trailer:

https://www.youtube.com/watch?v=MAODRIbOl9A

Zábery z filmu:

Zažite horor na vlastnej koži v šialenom filme The Darkest Nothing: Paraphrenia 2 youtu.be MAODRIbOl9A 3 1 the darkest nothing Zažite horor na vlastnej koži v šialenom filme The Darkest Nothing: Paraphrenia 3 youtu.be MAODRIbOl9A 4 1 the darkest nothing Zažite horor na vlastnej koži v šialenom filme The Darkest Nothing: Paraphrenia 4 youtu.be Ekvd1S2CeWk 5 1 the darkest nothing Zažite horor na vlastnej koži v šialenom filme The Darkest Nothing: Paraphrenia 5 youtu.be Ekvd1S2CeWk 6 1 the darkest nothing Zažite horor na vlastnej koži v šialenom filme The Darkest Nothing: Paraphrenia 6 youtu.be MAODRIbOl9A 2 the darkest nothing Zažite horor na vlastnej koži v šialenom filme The Darkest Nothing: Paraphrenia 7 youtu.be MAODRIbOl9A the darkest nothing

Plagát:

Zažite horor na vlastnej koži v šialenom filme The Darkest Nothing: Paraphrenia 8 The Darkest Nothing Paraphrenia Poster 03 the darkest nothing

Zdieľať:

1 comment on “Zažite horor na vlastnej koži v šialenom filme The Darkest Nothing: Paraphrenia

Comments are closed.