Šok a teror v hlavných úlohách v režisérskom debute Brada Baruha

Šok a teror v hlavných úlohách v režisérskom debute Brada Baruha 1 youtu.be Zc0kON4afqM 7 Horor Applecart má pre divákov prichystaných niekoľko šokov.

Horor Applecart má pre divákov prichystaných niekoľko šokov.

Brad Baruh si svojim režisérskym debutom pripravil pre divákov poriadne hororové sústo so silnou vôňou psychologického teroru. K čo najdokonalejšiemu výsledku mu pomáhala hororová legenda Don Coscarelli, ktorý má na svedomí celú ikonickú filmovú sériu Phantasm, hororovú komédiu Bubba Ho-Tep, či filmovú adaptáciu románu John Dies at the End od Davida Wonga. Na nej Don Coscarelli spolupracoval práve s Bradom Baruhom.

Applecart je však veľmi záhadným filmovým projektom a novo vydaný teaser trailer celý mysteriózny chaos len viac rozvíril. Dej má byť o rodinnom výlete na zimnú chatrč hlboko v zasneženom lese. Matka, Casey Pollack, však začne postupne prichádzať o svoj zdravý rozum a odomkne tým dvere hrôzostrašným a vražedným momentom, ktoré tichosť zimnej prírody hlasite prekričia. Trailer však naznačuje, že nemusí ísť len o rozpad mentálnej stability a pôvod tragických udalostí môže byť úplne niekde inde.

Applecart má podľa všetkého miešať klasické filmové rozprávanie s dokumentárnym štýlom. Ani táto informácia však nie je potvrdená a trailer nič také neznázorňuje.

Vo filme si zahrali Barbara Crampton (You’re Next), AJ Bowen (You’re Next), Brea Grant (Beyond the Gates, Halloween II- remake), Sophie Dalah (Satanic), Elise Luthman (Henry Danger), Joshua Hoffman (Shameless) a Daniel Roebuck (The Man in the High Castle).

Applecart nemá daný presný dátum vydania, no malo by to byť tento rok.

Môžete sa zatiaľ pokochať teaser trailerom.

Zábery z filmu:

Šok a teror v hlavných úlohách v režisérskom debute Brada Baruha 2 youtu.be Zc0kON4afqM 9 Horor Applecart má pre divákov prichystaných niekoľko šokov.

Šok a teror v hlavných úlohách v režisérskom debute Brada Baruha 3 youtu.be Zc0kON4afqM 8 Horor Applecart má pre divákov prichystaných niekoľko šokov.

Šok a teror v hlavných úlohách v režisérskom debute Brada Baruha 4 youtu.be Zc0kON4afqM 7 Horor Applecart má pre divákov prichystaných niekoľko šokov.

Šok a teror v hlavných úlohách v režisérskom debute Brada Baruha 5 youtu.be Zc0kON4afqM 5 Horor Applecart má pre divákov prichystaných niekoľko šokov.

Šok a teror v hlavných úlohách v režisérskom debute Brada Baruha 6 youtu.be Zc0kON4afqM 4 Horor Applecart má pre divákov prichystaných niekoľko šokov.

Šok a teror v hlavných úlohách v režisérskom debute Brada Baruha 7 youtu.be Zc0kON4afqM 3 Horor Applecart má pre divákov prichystaných niekoľko šokov.

Šok a teror v hlavných úlohách v režisérskom debute Brada Baruha 8 youtu.be Zc0kON4afqM 2 Horor Applecart má pre divákov prichystaných niekoľko šokov.

Šok a teror v hlavných úlohách v režisérskom debute Brada Baruha 9 youtu.be Zc0kON4afqM 1 Horor Applecart má pre divákov prichystaných niekoľko šokov.

Šok a teror v hlavných úlohách v režisérskom debute Brada Baruha 10 youtu.be Zc0kON4afqM Horor Applecart má pre divákov prichystaných niekoľko šokov.

 

Zdieľať: