Pozrite si trailer na seriálový The Purge

Pozrite si trailer na seriálový The Purge 1 youtu.be kx5lGJM6gtw 12 1 e1530293101101 the purge

Očista seriálovo.

Už budúci týždeň nás v kinách čaká The First Purge, takže sa tam spolu vidíme. Ako názov napovedá a ako sme aj písali v článkoch, júlová očista sa bude venovať úplne prvému experimentu legalizácie kriminality. No už v apríli minulého roku sme priniesli správu o tom, že sa chystá seriálová verzia zo sveta The Purge.

James DeMonaco (mozog za filmovou sériou) sa vo viacerých rozhovoroch vyjadril v tom zmysle, že seriál bude dejovo zapadať medzi The First Purge  a The Purge: Election Year. Filmy prirovnal ku krátkym zábleskom udalostí, pre ktoré si ich hororový fanúšik The Purge obľúbil, no seriál svojim epizódnym formátom umožňuje náhľad do života účastníkov očisty a do toho, čo ich k participácii osobne viedlo. Divák sa môže tešiť na flashbackovú naráciu.

Televízny The Purge bude pozostávať z 10 epizód, ktoré začnú svoju púť na stanici USA Network a to už 4. septembra tohto roku. Za seriálom ako scenárista a exekutívny producent stojí vyššie spomínaný James DeMonaco. V seriáli si zahrali Jessica Garza, Hannah Emily Anderson, Jessica Miesel, Amanda Warren, Andrea Frankle, Gabriel Chavarria, Reed Diamond, Lili Simmons, Colin Woodell, Emmanuelle Nadeau, Paulina Gálvez a ďalší.

A nezabudnite, The First Purge v kinách od 05.07.2018!

Trailer:

Zábery z traileru:

Pozrite si trailer na seriálový The Purge 2 youtu.be kx5lGJM6gtw 12 11 the purge Pozrite si trailer na seriálový The Purge 3 youtu.be kx5lGJM6gtw 11 1 the purge Pozrite si trailer na seriálový The Purge 4 youtu.be kx5lGJM6gtw 9 1 the purge Pozrite si trailer na seriálový The Purge 5 youtu.be kx5lGJM6gtw 8 1 the purge Pozrite si trailer na seriálový The Purge 6 youtu.be kx5lGJM6gtw 7 1 the purge Pozrite si trailer na seriálový The Purge 7 youtu.be kx5lGJM6gtw 6 1 the purge Pozrite si trailer na seriálový The Purge 8 youtu.be kx5lGJM6gtw 4 1 the purge Pozrite si trailer na seriálový The Purge 9 youtu.be kx5lGJM6gtw 2 1 the purge

Zdieľať: