Kingov “Outsider” dostal prvý trailer

Kingov "Outsider" dostal prvý trailer 1 youtu.be I03MAkQ OyM 1 e1571416801382

King kraľuje našim obrazovkám.

Ani vám sa Stephen King ešte nezunoval? Nie? Tak sa máte na čo tešiť. Nielenže na Hulu beží už druhá sezóna seriálu Castle Rock a na Netflixe si môžete s českými titulkami pozrieť film Vo vysokej tráve, no HBO sa pripravuje na vlastný seriál inšpirovaný svetom Stephena Kinga. Ak si v hlave lustrujete Kingovu tvorbu a premýšľate nad tým, ktorú klasiku môže HBO tak spracovať, máme pre vás prekvapujúcu správu. Teda, ak ste si neprečítali nadpis článku…

Seriálovej adaptácie sa totiž dočká rok “nový” hororový román a pochopiteľne aj bestseller Outsider (The Outsider). V spracovaní od HBO sa budeme 10 epizód venovať bizarnému príbehu o policajnom detektívovi Ralphovi Andersonovi a učiteľovi/trénerovi tímu drobnej bejzbalovej ligy Terrym Maitlandovi.

Je to práve počas bejzbalového zápasu, kedy je Terry Maitland zatknutý. Nejde pritom o žiadnu rutinnú záležitosť vrámci eliminácie možných páchateľov. Polícia má svedkov, odtlačky prstov a DNA. Trifekta spravodlivosti. A zločin? Znásilnenie, zmrzačenie a vražda len 11 ročného Frankieho Petersona. Ralph Anderson je síce zhrozený, no po smrti svojho syna má aspoň na chvíľu pocit, že jeho život má zmysel.

DNA, odtlačky a svedkovia. Terry nemá šancu, tu žiadne príbehy a plač nepomôžu, no i napriek tomu prisahá, že s ohavnou smrťou nevinného chlapca nemá nič spoločné.

Jasný prípad však niečo ohrozí. Z reality sa akoby stane bizarná nočná mora. Terryho alibi sa potvrdia. V čase vraždy sa nachádzal v susedskom meste na konferencii spisovateľov. Potvrdzujú to bezpečnostné zábery, svedkovia a aj odtlačky prstov v drobnom darčekovom obchode, ktorý Terry navštívil po skončení konferencie.

Ralph Anderson má tak na stole šialený prípad muža, ktorý bol v rovnakom čase na dvoch odlišných miestach. Ako je to možné?

V seriáli The Outsider si zahrali Jason Bateman, Ben Mendelsohn, Cynthia Erivo, Bill Camp, Mare Winningham, Paddy Considine, Julianne Nicholson, Yul Vázquez, Jeremy Bobb a mnohí ďalší.

The Outsider z produkcie HBO vyjde 12.01.2020 na HBO.

Teaser trailer:

Zábery z traileru:

Kingov "Outsider" dostal prvý trailer 2 youtu.be I03MAkQ OyM
Kingov "Outsider" dostal prvý trailer 3 youtu.be I03MAkQ OyM 1
Kingov "Outsider" dostal prvý trailer 4 youtu.be I03MAkQ OyM 2
Kingov "Outsider" dostal prvý trailer 5 youtu.be I03MAkQ OyM 3
Zdieľať: