Kingov “Cintorín zvieratiek” prichádza s novým trailerom

Kingov "Cintorín zvieratiek" prichádza s novým trailerom 1 youtu.be zK0LNzU2TQI 1 1 e1549610604598 Stephen King

Mŕtvi sa vracajú.

Kingov Pet Sematary (Cintorín zvieratiek) sa pomaly blíži do kín a s ním prichádza v poradí druhý oficiálny trailer. Film predáva tradičným “Paramount” spôsobom, no minimálne ikonická “cica” stojí za celý vyše dvoj minútový zážitok. Pripomeňme si, o čom cintorín je.

Samotná predloha Cintorín zvieratiek (Pet Sematary, 1983) je považovaná za jeden z najdesivejších románov z mysle Stephena Kinga. Príbeh je o rodine, ktorá sa presťahovala neďaleko mesta Ludlow v štáte Maine. Po čudesných skúsenostiach jej členovia objavia lokálny cintorín, kde deti pochovávajú svojich domácich miláčikov. Dej sa neskôr dotýka údajného indiánskeho pohrebiska a legendy, podľa ktorej pochovanie zosnulého v pohrebisku privedie neživého k životu.

Scenárista Jeff Buhler sa v novej adaptácii sústredil práve na emocionálne elementy románu, nakoľko sú podľa neho integrálnou súčasťou predlohy, ba dokonca viac, než klasickejšie hororové scény, ktoré ste mohli vidieť v minulej adaptácii z roku 1989 a z pokračovania s názvom Pet Sematary II (1992). 

V každom prípade, tak ako samotný román, aj nová adaptácia sleduje príbeh L. Creeda, jeho manželky Rachel, ich dvoch detí a čudesného suseda Juda Crandalla.

O réžiu sa postarala dvojica Dennis Widmyer a Kevin Kölsch, ktorá je zodpovedná za horor Starry Eyes z roku 2014. Vo filme si zahrali Amy Seimetz, John Lithgow, Naomi Frenette, Jason Clarke, Hugo Lavoie, Jeté Laurence, Alyssa Brooke Levine a ďalší.

Pet Sematary je z produkcie Alphaville Films a Paramount Pictures. Film vyjde v slovenských a českých kinách 11.04.2019 vďaka CinemArt.

Trailer:

Kingov "Cintorín zvieratiek" prichádza s novým trailerom 2 STAŇ SA NAŠIM PATRÓNOM aa Stephen King

Zábery z filmu:

Kingov "Cintorín zvieratiek" prichádza s novým trailerom 3 youtu.be zK0LNzU2TQI Stephen King
Kingov "Cintorín zvieratiek" prichádza s novým trailerom 4 youtu.be zK0LNzU2TQI 2 Stephen King
Kingov "Cintorín zvieratiek" prichádza s novým trailerom 5 youtu.be zK0LNzU2TQI 3 Stephen King
Kingov "Cintorín zvieratiek" prichádza s novým trailerom 6 youtu.be zK0LNzU2TQI 4 Stephen King
Kingov "Cintorín zvieratiek" prichádza s novým trailerom 7 youtu.be zK0LNzU2TQI 6 Stephen King
Kingov "Cintorín zvieratiek" prichádza s novým trailerom 8 youtu.be zK0LNzU2TQI 7 Stephen King
Kingov "Cintorín zvieratiek" prichádza s novým trailerom 9 youtu.be zK0LNzU2TQI 8 Stephen King

Plagát:

Kingov "Cintorín zvieratiek" prichádza s novým trailerom 10 petsematarymov 1093511196278308864 20190207 150600 img1 1 Stephen King
Zdieľať: